Лідером серед кандидатів у президенти залишається шоумен Володимир Зеленський, за якого готові віддати свої голоси 32,1% респондентів, серед тих, хто визначився з кандидатом.
Про це йдеться у результатах опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.
За даними опитування, серед тих, хто визначився і має намір голосувати 17,1% українців планують проголосувати за Петра Порошенка, а 12,5% – за Юлію Тимошенко.

Також повідомляється, що за Юрія Бойка готові проголосувати 10,4% опитуваних, за Анатолія Гриценка -  6,9%, за Олександра Вілкула - 5,7%, за Олега Ляшка -  5,2%, за Ігоря Смешка - 4,4% .

Крім того 1,2% опитаних готові проголосувати за Руслана Кошулинського, 1,2% – за Сергія Таруту, 0,8% – за Юрія Тимошенка, а за інших кандидатів – загалом  2,4%.

Опитування було проведене з 14 по 22 березня. Методом особистого інтерв'ю опитано 2004 респондентів, що мешкають у 126 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 3-х ступеневою стохастичною вибіркою з квотним відбором на останньому ступені, що репрезентативна для населення України віком від 18 років.

У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.

Читайте також: Що треба знати про головних кандидатів у президенти: програми, стратегії і спонсори

Нагадаємо:

Згідно з результатами опитування, проведеного центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О.Яременка, презентованого  20 березня, Зеленського готові були підтримати 29,4% респондентів, Тимошенко 17,2%, Порошенка - 14,9% українців.

Інф.: pravda.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити