Transparency International: Янукович очолив рейтинг корупціонерів світу
Станом на сьогодні колишній президент України Віктор Янукович очолив рейтинг найбільш корумпованих осіб у світі за версією організації Transparency International в рамках кампанії Unmask the corrupt.
"За 2 місяці голосування за найбільш кричущі випадки елітарної корупції більш ніж 11300 чоловік віддали свій голос на сайті www.unmaskthecorrupt.org за те, щоб корупційну справу екс-президента України Віктора Януковича розслідували найкращі слідчі світу.
Він опинився на першому місці, залишивши позаду себе державну компанію Бразилії "Петробрас" з 11178 голосами і сенатора Домініканської республіки Фелікса Баутисту з 9584 голосами", - йдеться у повідомленні.

Корумпованість чиновників даного рейтингу визначають користувачі шляхом голосування. Голосування відбувається в режимі "онлайн", і триватиме до 10 лютого. Усього в рейтингу представлено 15 осіб і компаній, які так чи інакше зіпсували свою репутацію гучними корупційними скандалами. Вже проголосували за своїх "кандидатів" понад 18,5 мільйонів людей зі всього світу.

Інф.: day.kiev.ua

Коментарі