Президент став мимовільним "напарником" рок-зірки
Квітневе соціологічне дослідження настроїв електорату, оприлюднене групою "Рейтинг", стало причиною невеликої сенсації: на друге місце за популярністю вийшов Анатолій Гриценко, екс-міністр оборони.
Результат Гриценка – 11% серед тих людей, які мають намір голосувати і визначилися з вибором.
У тепер уже традиційного лідера – Юлії Тимошенко – ця частка дорівнює 14%.

Третє місце ділить строката компанія: оппоблоківець Юрій Бойко, президент Петро Порошенко і рок-зірковий Святослав Вакарчук (у кожного – по 9%).

Їм в потилиці дихає комічна пара Володимир Зеленський і Олег Ляшко (по 8%), а далі розташувався не менше комічний Вадим Рабинович (6%).

Якщо ж подивитися на рейтинги серед усіх опитаних респондентів (а не тільки серед тих, що визначилися), то вийде таке: Тимошенко (9%), Гриценко (7%), Бойко-Вакарчук-Зеленський (6%), Порошенко-Ляшко (5%) і сам собі Рабинович (4%).

Важливо врахувати, що похибка дослідження становить до 1,5%. Тобто, кожен з перерахованих вище результатів – умовна середина, а реальність – це «плюс-мінус» 1,5%.

У Гриценка перед виборами завжди непогана соціологія, але в момент голосування все у нього проходить, як з білих яблунь дим. А Вакарчук ще не сказав остаточно – йде він на вибори чи продовжує філософське турне університетськими майданчиками країни.

Тим часом президент, який став мимовільним «напарником» рок-зірки, вдає, що поглинений глобальними питаннями...

Андрій Смирнов
Інф.: nv.ua

Коментарі