20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя
Щастя в Україні поменшало.
Як свідчить міжнародний рейтинг, Україна зайняла 123 місце в рейтингу щасливих країн, підготовленому ООН. Всього в рейтингу World Happiness Report-2016 аналізували ситуацію в 157 країнах. Минулого року Україна була на 111 місці, а перед тим, у 2013 році – на 87-му, передає Радіо Свобода.
За словами авторів рейтингу, Україна увійшла до десятки країн, в яких спостерігалося зниження відчуття щастя. До цієї групи увійшли також Індія, Венесуела, Саудівська Аравія, дві країни Північної Африки, Єгипет і Ємен, а також Ботсвана. Найщасливішою країною визнали Данію. До першої десятки також увійшли Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія і Швеція. Найбільш нещасливі, за рейтингом: Бурунді, Сирія, Того, Афганістан, Бенін, Руанда, Гвінея, Ліберія, Танзанія, Мадагаскар. Росія посідає 56 місце в рейтингу, Білорусь – 61-е, Грузія – 126-е.
Країни оцінювали, виходячи з таких показників, як ВВП на душу населення, тривалість життя, можливість розраховувати на когось у тяжкий час, рівень корупції, поширеність щедрості й наявність свободи в життєвому виборі.
Вперше рейтинг щастя був складений у 2012 році, у 2014 він не укладався. Мета дослідження – вплинути на державну політику країн, які увійшли до списку. 20 березня у світі відзначають Міжнародний день щастя.

Інф.: expres.ua

Коментарі