Складено перелік найгірших автодоріг України
Україна славиться якістю своїх доріг, але деякі з них особливо запам'ятовуються водіям
Виходячи з останніх даних "Укрремдорстроя", вже здійснено ремонт 79 тис. кв. м. доріг з 96 тис. запланованих. А згідно з інформацією "Укравтодору", його зусиллями усунута "ямковість" на 98% відсотках автодоріг державного значення. Проте таких кардинальних змін ні водії, ні їх пасажири поки не помітили.

Найбільш "розбитими" автомобільними трасами в Україні вважаються:

1. Житомир-Бердичів: за влучним зауваженням водіїв тут полотно, вкрите незліченною кількістю ямок, схоже на друшляк. Пересуватися можна лише узбіччям.

2. Павлоград-Донецьк: у деяких сміливців, які ризикнули повністю подолати дану автотрасу з глибокими западинами, відскакувала вихлопна система.

3. Решетилівка-Дніпропетровськ: ця траса місцями переходить плавно в напрямок, що нагадує звичайну ґрунтову дорогу.

4. Летичів-Хмельницький: на тій ділянці дороги, яка ближча до міста Летичів, швидкісний режим пересування наближається до нуля.

5. Одессса-Березівка: автомобільні любителі між собою називають таку трасу "порцією екстриму". Тут глибокі вибоїни, мальовничі розломи і тріщини.

6. Тернопіль-Львів: поїздку тутешньою провальною дорогою не витримує підвіска не тільки легкових, але навіть вантажних машин - на КамАЗі ресори лопаються.

7. Біла Церква-Умань: стан автотраси водії характеризують коротко - як після бомбардування. Тут рух ускладнений, а через кожні п'ятдесят-сімдесят метрів зустрічаються вибоїни і горбки.

8. Житомир-Любар: складається враження, що кожні десять метрів траси робили по черзі українські та закордонні будівельники: рівні ділянки міняються на розбиті.

9. Кременець-Біла Церква: цей напрямок далекобійниками названо "дорогою Другої Світової", оскільки вона всіяна ямами, що розтягнулися на обидві смуги.

10. Львів-Луцьк: автомагістраль, вкрита вибоїнами, випробовує на міцність нерви водіїв і підвіски практично через кожні сто метрів.

Інф.: expres.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити