60% задоволені діяльністю міського голови Віталія Кличка 
Серед киян найбільшу кількість голосів у разі обрання до Київської міської ради на початку вересня отримала б партія “УДАР Віталія Кличка”.

Серед тих, хто готовий відправитися на вибори, за вказану партію віддали б свій голос 28,6% респондентів. Ще 14,0% підтримали б партію “Європейська солідарність”, а ось “Слуга народу” отримала б лише 10,7% голосів, свідчать результати опитування Соціологічної групи “Рейтинг”.

“Перемога (Пальчевський)” заробила лише 6,9% голосів, партію “Опозиційна платформа – За життя” підтримали б на 0,1% українців меньше, за “Голосом” залишилося б 6,5% голосів респондентів. 6,4% опитаних киян зазначили, що голосували б за партію “Батьківщина”, ще 5,5% вибрали “Силу і честь”, 3,8% – за політичні сили Шарія. Інші партії не змогли набрати навіть 3% голосів жителів столиці.

В цілому в опитуванні, проведеному 31 серпня-1 вересня, взяли участь 1200 киян. Експерти Соціологічної групи “Рейтинг” опитували українців в ході телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера. Номери набирали випадково, а похибка у дослідженні становить не більше 2,8%.

Як відомо, в Україні вже стартувала виборча кампанія, а свій вибір українці зроблять 25 жовтня.

Інф.: UA.NEWS

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити