Українці найбільше довіряють Тимошенко і "Батьківщині", - соціологічне опитування групи "Рейтинг"
Юлія Тимошенко та її партія "Батьківщина" посідають перші місця в електоральних симпатіях українців.
Про це свідчать результати серпневого соціологічного опитування групи "Рейтинг", презентовані сьогодні на прес-конференції в Києві.
Згідно з результатами опитування, якби вибори Верховної Ради відбувалися найближчим часом, то третина опитаних однозначно взяли б в них участь, а в парламент потрапили б шість партій:
"Батьківщина" (18,3% - серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором),
"Опозиційний блок" (12,6%),
"Самопоміч" (11,0%),
Радикальна партія Олега Ляшка (11,0%),
Блок Петра Порошенка "Солідарність" (9,1%),
"Свобода" (5,6%).

Крім того, за результатами опитування, якби вибори президента України відбувалися найближчим часом, то третина опитаних однозначно взяли б в них участь. Серед тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором, Ю.Тимошенко підтримали б 17,7%, Ю.Бойка – 11,5%, П.Порошенка – 10,7%, О.Ляшка – 9,8%, А.Садового – 8,9%, А.Гриценка – 7,5%, Н.Савченко – 5,6%, О.Тягнибока – 4,3%. Більше 2% віддали б свої голоси за Д.Яроша та С.Тігіпка.

Соціологічна група зазначає, що протягом 2016 року рейтинг Порошенка зменшився вдвічі (з 23 до 11%), зросла підтримка Тимошенко з 13 до 18% та Ляшка з 8 до 10%.

Також варто додати, що, згідно з дослідження, за останні два місяці рейтинг Надії Савченко зменшився з 10 до 6%, натомість зріс рейтинг Юлії Тимошенко (з 15 до 18%).

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення дослідження: 18-23 серпня 2016 р.

Інф.: gazeta.ua

Коментарі