Рейтинг партії "Слуга народу" продовжує падати і наразі становить трохи більше 25%.
Про це йдеться у новому опитуванні від соціологічної групи "Рейтинг" за 5 серпня 2020 року.
Згідно з опитуванням, за "Слугу народу" готові проголосувати 25,9% опитаних, які вже визначилися з вибором та підуть на вибори. На другому місці із результатом у 17,6% перебуває партія "Опозиційна платформа — За життя".

Також прохідний бар’єр долають «Європейська солідарність» (15,7%) та «Батьківщина» (10,4%). Інші ж партії не набирають понад 5%. Водночас у межах похибки перебувають Радикальна партія Олега Ляшка (4,8%) та «Сила і честь» Ігоря Смешка (4,6%). Парламентська ж партія «Голос» має усього 2,6% підтримки.

Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю та типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтервʼю з використанням компʼютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%.

За даними липневого опитування рейтинг «Слуги народу» перебував на рівні 28%. Водночас у ОПзЖ він був 15%, а у ЄС — 14%.
Діяльністю президента Володимира Зеленського задоволені 36% опитаних, при цьому 56% — незадоволені. Водночас, якби президентські вибори відбулися найближчим часом, то Зеленського підтримали б 30,2% серед тих, хто має намір і визначився з вибором.

Олексій Ярмоленко

Інф.: thebabel.com.ua

Коментарі