Рівень довіри людей до політика сягнув 16%
За даними дослідження, проведеного соціологічною групою "Рейтинг", рівень довіри до Валентина Наливайченка і до його політичної сили з кожним роком росте. Найбільше люди довіряють тим політикам, які зараз не займають жодних державних посад і не є народними депутатами.
Натомість довіра людей до представників діючої влади кардинально низька.  

76% опитаних вважає, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку

Кількість людей, які підтримують позачергові вибори росте з кожним роком.
Три роки поспіль українці вказують владі, що їх непокоять військові дії на сході країни та низький рівень зарплат і пенсій. 76% опитаних вважає, що справи в Україні йдуть у неправильному напрямку. Влада не реагує.

Більше половини опитаних (53%) вважають військовий конфлікт на сході України найважливішою проблемою. Більше 45% турбують низький рівень зарплати або пенсії та підвищення тарифів на комунальні послуги. Більше третини вважають важливою проблемою підвищення цін на основні товари, інфляцію. Для чверті опитаних важливими також є хабарництво і корупція у владі, відсутність роботи і безробіття.
 
Більше третини готові брати участь у протестних акціях. 36% людей заявили про свою готовність, кожен десятий – не визначився. Найбільш активно готові відстоювати свої права на заході та в центрі, молодь та люди середнього віку.  

Опитування проводилося 12-20 травня 2017 року. Було опитано понад 2 000 респондентів. Похибка становить не більше 2,2%.

Інф.: spravedlyvist.com.ua

Коментарі