Більшість українців вважають, що економічне становище в країні значно погіршиться
Українці не вірять у покращення економічної ситуації в країні в найближчі 12 місяців. Про це свідчать дані опитування , яке проводилось на території України (окрім Криму та окупованих територій Донбасу) соціологічною групою "Рейтинг".

Зокрема, 34% респондентів зазначили, що економічне становище країни в найближчий рік значно погіршиться, ще 24% заявили, що стан справ в економіці погіршаться, але не критично.

При цьому, 22% вважають, що економічне становище України покращиться.

В той же час 74% опитаних громадян наголосили, що в цілому стан справ в Україні йдуть в неправильному напрямку і лише 15% зазначили, що країна на правильному шляху.

Що ж стосується влади, то 75% зазначили, що не схвалюють діяльність президента Петра Порошенка. Несхвальну оцінку 88% респондентів поставили і діяльності Верховної Ради.

Що ж стосується діяльності Кабміну під проводом Арсенія Яценюка, то 89% не задоволені діями уряду.

Дані опитування наведено за лютий цього року.

Нагадаємо, що 79% громадян Росії погоджуються із тезою про те, що їхня країна перебуває в стані економічної кризи.

За рік кількість людей, які схильні трактувати події саме як економічну кризу, зросла. У січні 2015 р. таких було 62%. На думку 37% опитаних з тих, хто визнає наявність кризи, вона виражається в зростанні цін і тарифів. Ще 27% помічають зниження рівня життя, маленькі пенсії. 16% росіян говорять про безробіття і скорочення посад, 10% відзначають слабкий розвиток промисловості та сільського господарства.

Інф.: tsn.ua

Коментарі