Що можна просити у сьогоднішнє свято Успіння Пресвятої Богородиці та як донести свої прохання у молитві - розповість УНІАН.
Важливе православне свято день Успіння Пресвятої Богородиці 2022 настає відразу після того, як віруючі закінчиться Успенський піст 2022. З 28 серпня віруючим дозволяється вінчатися та грати весілля. На Успіння віруючі читають молитву Божій Матері та просять благословення для себе та своїх рідних.
Раніше ми детально розповідали про історію та традиції свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Успіння Пресвятої Богородиці - про що просять віруючі

Вважається, що саме на Успіння Матір Божа чує кожного, хто звертається до неї щиро, допомагаючи всім стражденним. Помолитися біля ікони Пресвятої Богородиці можна за здоров'я своє і близьких, про благополуччя в родині, про захист від недругів, про зцілення хвороб, про матеріальне благополуччя.

Богородиця дає сили кожній заблукавшій душі і допомагає знайти шлях істинний. Корисно молитися не тільки в храмі, а й вдома, в колі близьких і рідних людей. Тоді ця молитва буде для загального блага.

Успіння Пресвятої Богородиці - молитва

У цей день існує багато молитв, за допомогою яких православні звертаються до Матері Божої, але переважають серед них тільки дві:

Молитва про захист

Пом'якши серця наші, Свята Богородиця. Нехай згорять у вогні всі напасті наші, а тіснота в душі покине серця наші. На лик твій дивимося, розділяючи твої страждання і на милосердя сподіваємося. Жахнемося ми від року Твого, та зрадіємо силі твоєї і міцності духу. Прости жорстокість нашу, лише в твоїх силах її приборкати. Про Велика Владичиця, Піднеси молитви наші до Господа і замоли за нас перед Ним гріховні діяння наші. Позбавте нас від смерті раптової і зла всякого. Осяяйте розум наш і проводите нас до спасіння. Сподіваємося в надії в ім'я Царства Небесного в руках Господа, Ісуса Христа і його Пресвятого Духа. Амінь.

Молитва про допомогу

Оспівуємо до милості Твоєї, про Пресвята Матір Божа! Не відвернися від молитов наших, а визволи від бід і нещасть. Єдина читаючи і Блаженна Богородиця Спаси нас! Ти, багатостраждальна Матір Божа, що перевищує по вірі і стражданням всіх, хто живе на землі. Почуй і не покинь нас в хвилини важкі, збережи нас під покровом милосердя і співчуття свого. Лише біля тебе ми знаходимо притулок і тепле заступництво в пітьмі пекельній. Тільки ти маєш дозвіл звернутися до Сина Свого і благати Його про спасіння нашому і перехід в Царство Небесне, де ми будемо оспівувати і славити Сина Твого, Батька Його і тебе, володарку світу на віки віків. Амінь.

Вже за життя Марія зверталася до Господа за кожного, хто потребує допомоги. Перед тим, як відбулося Вознесіння, Матір Божа жила на землі. Тому їй добре відомі всі негаразди і тяжби смертних людей. І кожен грішний вчинок відгукується в її серці стражданнями, і кожен, хто шукає допомоги, знайде її в Святому лику Пресвятої Богородиці.

Інф.: unian.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити