Колишній народний депутат Леопольд Табурянський презентуватиме свою книгу під назвою "ГПУ"
За словами автора, ця книга - єдине документальне дослідження деяких злочинів, що вчиняються в Україні. Книга базується на справжніх фактах і реальних подіях. Повністю збережені імена та прізвища персонажів, їх звання і посади, - повідомляє liga.net.
Книга вийшла у травні цього року. В її основі лежить розслідування вбивства в 1994 році молодшого сина Леопольда Табурянського - Руслана. Протягом 19 років батько, він же автор книги, бореться за справедливе розкриття вбивства свого сина. Це розслідування стало головною справою всього його життя.

На прес-конференції Л.Табурянський не тільки презентує книгу, але і розповість про те, як ведуться кримінальні справи в Україні, з якими труднощами йому довелося зіткнутися за ці роки.
Презентація книги відбудеться 13 червня 2013 у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23). Початок о 13.00.

Про автора
Табурянський Леопольд Іванович народився у місті Кривий Ріг. Працював на рудниках Кривбасу, пройшовши шлях від електрослюсаря до головного енергетика рудоуправління. З 1984 р. живе і працює у Дніпропетровську. Закінчив Дніпропетровський індустріальний технікум, Криворізький гірничорудний інститут, Київський інститут народного господарства. У 1987 р. створив перший в Україні виробничий кооператив «Олімп». У 1995 р. очолив Комітет захисту прав вкладників, за що був двічі заарештований і за сфабрикованою справою утримувався у СІЗО в 1995-1996 р.р. Народний депутат України 1-го скликання, Кандидат у Президенти України у 1991 р.
У 1994 р. був згвалтований і убитий його молодший син, студент КГЕУ 17-річний Руслан.

Інф.: liga.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити