Кожного дня в ході бойових дій Україна втрачає близько 50 своїх захисників, - Володимир Зеленський
Президент назвав приблизну кількість.
Кожного дня в ході бойових дій Україна втрачає близько 50 своїх захисників. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у інтерв’ю французьким ЗМІ, повідомляє видання Ouest-France.

"У нас є оцінки втрат за добу, вони не точні. Це близько 50 осіб на добу. Але це не точні цифри, бо невідомо, скільки солдатів і цивільних залишилося на території", - заявив Зеленський.

За словами голови держави, загальні втрати українських сил у п’ять разів менші від тих, яких зазнала армія РФ.

Президент також додав, що володіє певною інформацією про загиблих українських бійців, однак обережно розпоряджається нею.

"Головне питання – це точні дані. У мене є дані, які я отримую і які мені надають. Треба бути дуже обережними з цифрами, тому що йдеться про людські життя", – наголосив Зеленський.

Водночас, він зазначив, що позиція наших військовослужбовців не в тому, щоб надати точне число загиблих і поранених солдатів.

Раніше Секретар РНБО Олексій Данілов розповів, що під час контрнаступу в Харківській області ЗСУ зазнали в десять разів менших втрат, ніж російська армія, хоча в військовому мистецтві це зазвичай працює навпаки.

Нагадаємо: у серпні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявив, що у війні з Росією від 24 лютого загинули майже дев'ять тисяч українських героїв.

Інф.: zn.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити