3 лютого 2023 року в столиці України Києві пройшов саміт Україна – ЄС. Володимир Зеленський підбив підсумки засідання.
Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі. У процесі саміту Україна підтвердила свою рішучість якнайшвидше розпочати переговори про членство в Європейському Союзі.
"Цей ранок в Україні, як і багато інших, почався з повітряної тривоги. Цей день, як і багато інших, пройшов у найжорстокіших боях на фронті. Але все одно цього вечора можна сказати, що Україна йде до своєї мети", – повідомив Зеленський.
Президент рішуче заявив, що наша держава обов'язково досягне однієї з головних цілей – вступу до ЄС.

"Сьогодні дуже відчувалася впевненість у цьому – під час саміту. Ми говоримо вже як учасники європейської спільноти. І працюємо – щоб зафіксувати це де-юре", – додав він.

Як повідомив президент України, початок переговорів про вступ до ЄС можливий уже у 2023 році.

Міжнародні партнери так само підтримують Україну та розуміють, що посилення військової підтримки зараз необхідне, як і минулого року. Тільки так можна посилити тиск на РФ і наблизити перемогу України.

Також Зеленський зазначив, що уряд готує масштабну інтеграцію України у внутрішній ринок ЄС, що дозволить збільшувати виробництво, розширювати ринки та створювати робочі місця – це все приносить прибутки до державного бюджету нашої країни.
"Дякую всім, хто воює за Україну! Дякую кожному та кожній, хто допомагає нам захищатися від окупанта!" – підсумував він.

Інф.: Obozrevatel

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити