Успіх на Донбасі дався великою ціною і завдяки зосередженням в одній точці
Упродовж 100 днів з моменту вторгнення Росії в Україну російські війська не змогли досягти своїх початкових цілей – захопити Київ та українські центри урядування.
Постійний опір українців і російська неспроможність захопити аеродром Гостомель протягом перших 24 годин призвели до відбиття російських наступальних операцій.

"У порівнянні з початковим планом Росії, жодна із стратегічних цілей не була досягнута. Для того, щоб Росія досягла будь-якої форми успіху, будуть потрібні постійні величезні інвестиції людської сили та обладнання, і, ймовірно, знадобиться ще значний час", - зазначає у ранковому зведенні британська розвідка.

Аналітики вказують, що після провалу початкового плану Росія адаптувала свій оперативний план, щоб зосередитися на Донбасі.

«Зараз Росія досягає тактичного успіху на Донбасі. Російські збройні сили створили та зберегли динаміку і наразі, схоже, утримують ініціативу над українською опозицією. Росія контролює понад 90% Луганської області і, швидше за все, завершить контроль протягом наступних двох тижнів», - зазначають в Міноборони Британії.

При цьому останніх тактичних успіхів Росія досягла за значних витрат ресурсів, а також за рахунок зосередження сили та вогню на одній точці загальної кампанії.

З перших днів війни інформаційний фронт вийшов далеко за межі радіо і телебачення. Борди, графіті, листівки, посібники з інформаційного спротиву — далеко не вичерпний перелік того, що працює на піднесення бойового духу народу та боротьбу з ворогом. Про історичні світлини для політичної пам’яті читайте та дивісться в матеріалі Ірини Федорів «100 днів війни. Інформаційний фронт на бордах».

Підготувала: Ірина Знась
Інф.: zn.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити