Опозиція ще може об'єднатися
На думку лідера партії "Громадянська позиція", народного депутата Анатолія Гриценка, хрест на об'єднанні опозиції ставити ще рано.
Спроба об'єднати зусилля всіх, хто рішуче бажає зупинити рух бульдозера нинішньої влади, буде в тому чи іншому форматі обов'язково.
Партія "Громадянська позиція" вийшла зі складу Комітету опору диктатурі, однак з цього не випливає, що буде припинено співпрацю. Адже мета у всіх одна: не тільки повинні бути усунені від влади ті, хто на ці крісла не має права, а й ті, хто сяде в ті крісла, повинні узгоджено проводити іншу політику, щоб не було розчарувань, що мали місце після виборів 2004 року .

Крім того, Гриценко заявив, що створити диктатуру в Україні не вийде, і в цілому для диктаторів в світі принципово залишається все менше місця. Така ситуація спостерігається не тільки, наприклад, у країнах Північної Африки, де пройшла хвиля революцій, а й у Російській Федерації, Казахстані, Білорусі. Гриценко заявив, що вірить в те, що в Україну буде побудовано громадянське суспільство. Сьогодні вже очевидні ознаки того, що люди прокидаються.

Інф. mobus.com 

Коментарі