Арсеній Яценюк відповів Олегу Жданову та іншим "експертам"
Із 24 лютого я жодного разу не виїжджав із України.
Днями експерт Олег Жданов розповсюдив про мене нахабну брехню. Брехню, начебто я проживаю в США, у Вашингтоні, начебто в мене є там нерухомість і начебто я виїхав з України. Це брехня. Жодного дня після відставки з посади прем’єр-міністра України я не проживав за кордоном. Жодного дня після початку масштабної агресії нациста путіна проти України я не виїжджав з України. Був разом із Україною, з українським народом і робив усе від мене залежне для допомоги нашій армії і нашій країні для перемоги.

Моя фундація і я особисто перерахували близько 30 мільйонів гривень Збройним Силам України і на придбання тепловізорів, шоломів, бронежилетів, навіть масла для автомобілів.

Я дав сотні інтерв’ю провідним міжнародним ЗМІ, звертаючись до народів цих країн і до їхніх урядів з проханням допомогти Україні і пояснюючи, що реально відбувається на теренах Європи після того, коли путін вирішив напасти на Україну.

Тому вся ця брехня, яка розповсюджується проти мене вже дуже багато років різними шаріями, скабєєвими, медведчуківськими каналами і іншою російською пропагандою, не відповідає дійсності.

Не можна перетворюватися з військового експерта в дешевого політичного експерта.

Тепер щодо так званого проєкту «Стіна», або облаштування державного кордону, яке я розпочав у 2014 році.

Олег Жданов сказав правду, що цей проєкт не призначений для того, щоби стримувати масштабну агресію. Проте він не договорив, що саме за аналогічними проєктами країни-члени Європейського Союзу розпочали облаштування своїх кордонів. Також він не сказав правду про те, що за час мого прем’єрства на будівництво державного кордону було витрачено 422 мільйона гривень. А загалом після того, коли я залишив посаду прем’єр-міністра України шість років тому, було витрачено 2,5 мільярда гривень.

Також експерт не сказав про те, що саме я як прем’єр-міністр дав доручення перевірити ефективність використання коштів на будівництво державного кордону.

Він не згадав ще й те, що в грудні 2021 року уряд України, визнавши правильність рішення щодо облаштування кордону, прийняв постанову, якою передбачив на будівництво держкордону або нової «Стіни», назвімо її так, - понад 36 мільярдів гривень.

Загалом на будівництво державного кордону витрачено 2,5 мільярда. Це в 100 разів менше, ніж витрачено на будівництво доріг. А російські танки їхали не через облаштований кордон, а саме цими новими дорогами.

Я більше вам не дам можливості брехати. Так, як ви брехали роками. Так, я виграв масу судів. Та зараз річ не в ще одному судовому рішення проти ще одного брехуна. Зараз річ у тому, що країні треба перемогти, а українцям треба говорити правду.

У нас є ворог. І цей ворог - путін. Якщо ви будете формувати ворогів усередині держави, Україна ослабне. Цього не можна допустити. Ми боролися, будемо боротися - і виборемо нашу перемогу. Так само, як Україна не здалася в 2014-му, так само Україна не здасться і тепер.  

Інф.: censor.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити