Нардеп порадив Ганні Герман вже починати душити прокурорів та суддів
Геннадій Москаль Народний депутат від НУНС, екс-начальник кримського главку міліції Геннадій Москаль вважає, що заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман повинна почати душити за засуджену Юлію Тимошенко.
"Ганна Герман недавно обіцяла задушити власними руками тих, хто заарештував Тимошенко. Ось тепер нехай береться за роботу", - сказав він.
"Боятися повинні ті, у кого активи, у кого нерухомість у Європі, гроші. Все це в один день можуть заморозити. Добре Лукашенко, там була дисципліна, ні в кого не знайшли ні копійки за кордоном. А у нас потрясіть - мама рідна! - Це буде 100 державних бюджетів за кордоном! Олігархам є що втрачати" 

За словами нардепа, рішення суду щодо Тимошенко заведе Україну в «повну безвихідь та ізоляцію».

"Це відчує на собі і президент, і його оточення, частота вже поїздок до європейських країн буде, я думаю, з кожним разом меншати і меншати. Ми мали перспективу до Європи, але через амбіції або через фобії керівництва країни, її втратили. Вікно нам відкрили, а ми ломилися в наглухо замуровані стіни. Євросоюз нас попереджав відкритим текстом. Я вважаю, що Європа це не пробачить", - сказав Москаль.

Першими, за словами нардепа, "холод" Європи відчують українські олігархи.

"Боятися повинні ті, у кого активи, у кого нерухомість у Європі, гроші. Все це в один день можуть заморозити. Добре Лукашенко, там була дисципліна, ні в кого не знайшли ні копійки за кордоном. А у нас потрясіть - мама рідна! - Це буде 100 державних бюджетів за кордоном! Олігархам є що втрачати", - підсумував Москаль.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.     Інф. ТСН.ua
 

Коментарі