Цивілізована правова зміна системи влади в державі буде достойним завершенням Революції Гідності!
Як уже повідомлялося, минулої неділі, 21 грудня 2014 року, на Віче на Майдані Незалежності (біля стелли) було оприлюднено звернення ініціативної групи по створенню в Україні територіальних громад-власників. Подаємо його текст, який був одноголосно підтриманий учасниками Віче.
                                    
                                   Звернення до українського народу


                                         Шановні громадяни України!

Український народ розпочав цілеспрямований процес встановлення Конституційного ладу в державі через створення правовим шляхом територіальних громад – власників національного багатства України.

У відповідності з Конституцією України ВЛАДА в державі і національна ВЛАСНІСТЬ належить народові, і вони повинні належати йому не лише де-юре, а й де-факто. Конституційний механізм для цього є. Це територіальні громади-власники.

В Україні давно діють сотні ініціативних груп, які давно займаються назрілою проблемою створення і правового оформлення територіальних громад.
18 грудня у Києві, в "Українському домі" відбулися перші збори ініціативної групи громадян по створенню територіальних громад-власників по всій Україні. На зборах було вирішено надати цьому процесові цілеспрямованого системного характеру. Процес пішов і він незворотній!

Робоча група по створенню територіальних громад (із штабом у Києві) розпочала активні дії.

Скоординована взаємодія територіальних громад, створених у всіх куточках держави, стане втіленням системи реального народовладдя, запорукою цілісності, єдності і процвітання України.
Створені як юридичні особи публічного права територіальні громади-власники оберуть підзвітні їм ради громад і виконавчі комітети громад, створять реєстри власності і власників, казначейства. Це давно здійснили наші країни-сусіди в цивілізованій Європі, де після цього не стало олігархів.

Закликаємо взяти активну участь у створенні в Україні територіальних громад-власників увесь український народ і насамперед:
-    громадські організації;
-    політичні партії;
-    громадських активістів, представників інтелігенції, молодь і студентство;
-    депутатів усіх рівнів;
-    правників (юристів);
-    працівників соціальної сфери;
-    українських підприємців (представників малого і середнього бізнесу);
-    державні і недержавні демократичні ЗМІ;
-    українців за кордоном.

Фундамент, який нас об’єднує – це наш консенсусний суспільний договір – Конституція України. Ми закликаємо неухильно її дотримуватись!
Виконання Конституції – це сьогодні найголовніша реформа по зміні системи!
Цивілізована правова зміна системи влади в державі буде достойним завершенням Революції Гідності!
Слава Україні!

Схвалено Віче на Майдані Незалежності. Київ, 21.12.2014

Інф. порталу "Воля народу"

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити