Нинішня влада має намір продовжувати тиск на опозицію з метою її розколу.
Таку думку висловив науковий директор Школи політичної аналітики Національного університету «Києво-Могилянська академія» Олексій Гарань в ексклюзивному коментарі кореспонденту ГолосUA.
На його думку, основна причина проблем нинішньої опозиції полягає в тому, що були поламані формальні і неформальні правила політичної гри. Як пояснив А. Гарань, довгий час влада дотримувалася цих правил гри, і тоді представники опозиції мали можливість, наприклад, очолити важливі парламентські комітети. Проте з часом представники влади почали порушувати правила і все більше тиснути на опонентів.

Зараз же, за словами політолога, політичне керівництво країни «грає» на відсутності лідера опозиції Ю. Тимошенко, обмеживши її зв'язок із соратниками. А позбавлена ​​свого центру опозиція все більше демонструє внутрішню напругу і протистояння між різними силами опозиційного табору.

Така ситуація, за словами директора Школи політичної аналітики, природно на руку представникам влади, тому вона буде продовжувати «грати на розкол» своїх політичних опонентів.

Марія Мамаєва        ГолосUA
 

Коментарі