У заяві влади країни йдеться, що існує достатня міжнародна підтримка» проведення саміту
Уряд Швейцарії оголосив, що проведе 15-16 червня дводенну конференцію високого рівня, спрямовану на досягнення миру в Україні, яку готувала з січня. Заявляється, що зустріч лідерів буде спрямована на розробку «дорожньої карти для участі Росії в мирному процесі».
«Наразі існує достатня міжнародна підтримка для проведення конференції високого рівня для запуску мирного процесу», – йдеться у заяві Федеральної ради, передає Reuters.
Ми перебуваємо в процесі уточнення деталей щодо місця, дати та країн-учасниць Саміту миру – президентка Швейцарії
Уряд Швейцарії уточнює, що саміт відбудеться 15-16 червня на курорті Бюргеншток у кантоні Нідвальден неподалік міста Люцерн. Вона буде спрямована на створення рамок, сприятливих для всеосяжного і тривалого миру в Україні, а також «конкретної дорожньої карти для участі Росії в мирному процесі».
Чому припинення бойових дій в Україні шляхом переговорів неможливе? — Foreign Affairs
Нагадаємо, агентство Bloomberg раніше повідомляло, що Швейцарія має намір провести саміт в середині червня. На нього запрошені від 80 до 100 країн. Ключовим питанням є те, чи братиме участь Китай.
Раніше заступник керівника офісу президента й дипломатичний радник президента Ігор Жовква заявив, що у Києва є чітка позиція – на першому Глобальному саміті миру Росії точно не буде.

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити