Хто б не прийшов після путіна — "колективний путін" нікуди не зникне, - Данілов
Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов розповів, що на політику Кремля та російського диктатора володимира путіна впливають як мінімум 86 людей у росії.
В апараті РНБО цей проєкт отримав назву "Мавзолей путіна".
Про це Олексій Данілов написав у Twitter.

Проєкт «Мавзолей путіна» – це список із 86 людей, які впливають на політику кремля. Війна не зводиться до куль і снарядів, вона також стосується медіа, енергетики, продовольства та інших сфер, пояснив Данілов.

«Хто б не прийшов після путіна — "колективний путін" нікуди не зникне». У сучасному світі ніякі переговори не можуть бути підкилимними та закритими. Поки ми не знаємо, з ким на території росії вестимемо фінальні переговори. Наша позиція проста: відчепіться від нас, йдіть на свою землю, якої у вас поки що багато. Вас тут не буде, це наша земля», – написав Данілов.

Раніше повідомлялося, що турецький президент Реджеп Таїп Ердоган прилетів до Сочі, де проведе зустріч з російським диктатором володимиром путіним.

У Кремлі вважають президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана потенційним посередником у можливих мирних переговорах з Україною, але почнуть їх лише після серйозних перемог російської армії.

Проте президент Зеленський різко висловився щодо пропонованих москвою переговорів про мир – дипломатією там і не пахне, лише божевільні ультиматуми.

Інф.: ua.news

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити