У ході повномасштабної війни проти України російський диктатор володимир путін не зміг досягти жодної поставленої цілі.
Про це заявив перший заступник голови комітету Держдуми рф у справах СНД Костянтин Затулін, передає The Moscow Times.
Представник партії «Єдина росія» констатував повний стратегічний провал широкомасштабної військової агресії проти України.
За його словами, «спеціальна військова операція» путіна полягала в тому, що після «силової акції» Україна досить швидко розвалиться і росіянам без особливих жертв вдається досягти того, чого не вдалося досягти протягом восьми років. Офіційно зазначали, що росія збирається домогтися «денацифікації, демілітаризації та нейтралітету України», а також «захистити жителів Донбасу».
«По якому з цих пунктів ми досягли результату? По жодному. Щобільше, деякі з них перестали мати будь-який сенс. Наприклад, нейтралітет України. Який сенс має висування цієї вимоги? Жодної на цей момент. Вона не буде нейтральною, якщо залишиться існувати», – заявив Затулін.
Нагадаємо, в українській розвідці вважають, що одним із низки сценаріїв розвитку ситуації всередині росії може стати заколот або військове протистояння.
Тим часом росіяни намагаються будь-якими способами втекти з фронту чи тренувальних таборів. Так, у Сватовому Луганської області 2 червня дезертирували близько 40 військовослужбовців російських окупаційних військ.

Інф.: Слово і діло
Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити