“Кажуть, що Янукович має бзік: сильно переживає за свою шкуру. Я навіть чув, що він захоплюється всякими ворожіннями, що йому хтось щось наворожив, і він боїться всього”. Так головний редактор журналу “Котрольний постріл” Роман Василишин  відповів на запитання видання From-UA про те, що може означати установка мобільної вогневої групи ППО неподалік від резиденції президента в Межигір'ї і хто може хотіти напасти на нашого президента. "Це говорить про ідіотизм, що панує у верхах. Це говорить про те, що українське правляче співтовариство - це все публіка недоумкувата. Єдине, що вони роблять уміло - це крадуть.

Небезпека його чекає з іншого боку – в нього заберуть владу, як у Саакашвілі. Але Саакашвілі має елітний захист з боку США, тому його, швидше за все, не чіпатимуть. А Янукович таким захистом не володіє, тому з ним розправляться без усяких ППО.
Навіщо охороняти будь-яку тварину з правлячого класу? Звичайно, їх перестріляють самі ж друзі. Вони ж не від нас з вами охороняють один одного, а від своїх же друзів", - додав Роман Василишин.


Інф.: from-ua.com

Коментарі