З початку повномасштабного вторгнення Росії внаслідок бойових дій у Маріуполі Донецької області загинуло понад 22 тисячі мирних жителів
Ще понад 50 тисяч маріупольців зазнали примусової депортації.
Про це йдеться у повідомленні Донецької обласної державної адміністрації, опубліковане до восьмої річниці визволення міста.

"Найстрашнішими стали людські втрати: тільки за попередніми даними в Маріуполі було вбито понад 22 тисячі мирних жителів, понад 50 тисяч — депортовані в Росію або окуповані території Донецької області", — сказано в повідомленні.

Зазначається, що громадянські, які з тих чи інших причин залишилися в Маріуполі, проходять через фільтраційні табори, зазнають постійних перевірок та знущань з боку окупантів.

Також повідомляється, що внаслідок бойових дій та обстрілів з боку російських військ у Маріуполі було зруйновано майже 90% житлового фонду, знищено або пошкоджено майже всі лікарні, школи та дитячі садки.

На цей час у місті відсутнє газопостачання, немає води, значно пошкоджено мережу електропостачання.

Нагадаємо: на початку червня радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що окупаційна адміністрація почала нарощувати темпи фільтрації населення.

З цією метою росіяни та терористи так званої "днр" використовують колишні виправні установи на тимчасово окупованій території Донецької області.

Минулого тижня Андрющенко повідомив, що росіяни змінили порядок фільтрації українців у Маріуполі.

Інф.: ukranews.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити