У Кремлі покажуть Лебедине озеро у річницю війни. Це просто збіг, а сам спектакль планувався давно в репертуарі, запевнили у Кремлівському палаці.
 У Кремлі в річницю початку агресивної війни Росії проти України покажуть балет композитора Петра Чайковського Лебедине озеро. Про це повідомляють на сайті Кремлівського палацу в п'ятницю, 10 лютого.
 
  Як заявив прес-секретар Кремлівського палацу Костянтин Ярошевський, дата – це просто збіг, а сам спектакль планувався давно в репертуарі. Також він запевнив, що телетрансляція балету цього дня не запланована.
 
"Ні, таких планів немає. Розумію, на що ви натякаєте, але це взагалі ніяк не зв'язано", – сказав Ярошевський у коментарі виданню Daily Storm.
 
Як відомо, балет Лебедине озеро став символом розпаду СРСР. 19 серпня 1991 року по телебаченню показували тільки трансляцію цієї вистави замість запланованих телепередач, поки у Москві тривав путч ГКЧП.
 
Раніше в п'ятницю ЗМІ повідомили, що перед річницею вторгнення в Україну у Москві планують провести мітинг-концерт за участю президента РФ Володимира Путіна. Очікується, що на це дійство 22 лютого в Лужниках зберуться до 200 тисяч осіб.

Інф.: Корреспондент
 
 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити