Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко вважає злиття партії "Сильна Україна" з Партією регіонів "зливом" Тігіпком своєї партії.
Анатолій Гриценко вважає злиття партії Сергія Тігіпка "Сильна Україна" з Партією регіонів схожим на купівлю Тігіпком квитка на "Титанік".
"Якщо у когось раніше й були ілюзії про те, що Тігіпко - це сучасний політик з європейським обличчям і вдалий реформатор, сьогодні вони розвіялися остаточно", - сказав він.
За його словами, таке злиття може означати дві речі. "По-перше, ще один мільярдер вступив до партії мільярдерів, якою є ПР, а, по-друге, Тігіпко" злив "свою партію і себе як політика", - підкреслив Гриценко.
При цьому він додав, що приєднання "Сильної Україна" не підвищить рейтинг ПР.

"Тому що на президентських виборах Тігіпка підтримували в південних і східних регіонах країни, вбачаючи в ньому альтернативу Януковичу. Коли ж він пішов працювати в уряд і став підлеглим Президента, він тим самим втратив будь-які шанси на самостійний політичний проект", - сказав Гриценко.

Лідер "Громадянської позиції" спрогнозував також, що за прикладом Тігіпка підуть лідери "Народної партії" Володимир Литвин і "Єдиного центру" Віктор Балога.

Нагадаємо, партія "Сильна Україна" приєднається до Партії регіонів. Цю новину, поширену ЗМІ з посиланням на джерела, підтвердив голова ПР, прем'єр-міністр.   
Інф. ТСН

 

Коментарі