Окружний адміністративний суд міста Києва залишив без руху позовну заяву заступника голови Української республіканської партії Ростислава Новоженця (на фото) з вимогою заборонити в Україні Партію Регіонів.
Відповідна ухвала була винесена 30 жовтня ц.р. суддею Винокуровим К.С., а копія – вручена позивачу як пріоритетне рекомендоване послання з повідомленням про вручення 7 листопада.

В ухвалі суду, зокрема, пропонується позивачу до 9 листопада усунути недоліки заяви і надати суду подання Міністерства юстиції України чи Генерального прокурора України до суду щодо заборони політичної партії та докази делегування позивачу таких повноважень щодо направлення такого подання до суду.

9 листопада Ростислав Новоженець скерував до Мінюсту та Генпрокурора відповідні звернення, де вимагає заборонити через суд діяльність в Україні Партії Регіонів, як антидержавної, на підставі ст.37 Конституції України. Як докази антидержавності ПР – дій спрямованих на ліквідацію незалежності України, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, розпалювання міжетнічної ворожнечі, Ростислав Новоженець наводить події Сіверськодонецького з’їзду сепаратистів у 2004 році, Харківські угоди 2010 року та “Закон про засади державної мовної політики” 2012 року.  

Інф.: Дух  волі

 

Коментарі