Майно екс-прем'єра заарештовано в рамках кримінальної справи
На три земельні ділянки та об'єкт житлової нерухомості в Києві екс-прем'єр-міністра України Миколи Азарова накладено арешт.
Про це посилаючись на рішення суду повідомила Генеральна прокуратура України у відповідь на запит агентства "Українські новини". Відзначається, що арешт накладений у рамках кримінальної справи, яка розслідується щодо Азарова.
Відомо також, що об'єкт житлової нерухомості розташований в престижному Печерському районі Києва, проте інших подробиць про арештованої нерухомості не повідомляється.
У 2014 році було відомо, що у Азарова є будинок на Печерську за адресою вул. Звіринецька,1. Нагадаємо, в ГПУ повідомили про те, що припинили слідство стосовно екс-президента України Віктора Януковича і кількох його соратників (в їх числі і Азаров) у зв'язку з розшуком підозрюваних.
Микола Азаров був прем'єр-міністром України з березня 2010 року до кінця січня 2014 року. Після перемоги Революції гідності втік з України. Зараз живе в Росії. Екс-прем'єр був оголошений Україною в міждержавний розшук за підозрою у розкраданні державних коштів.
Інф.: dt.uaКоментарі