ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Сили АТО з боями увійшли в Донецьк

Вояки 93-ї бригади, добровольчі батальйони та бійці "Правого сектора" увійшли до Донецька
Про це повідомив лідер "ПС" Дмитро Ярош, передає УНН.
"Передові підрозділи 93-ї бригади ЗСУ, батальонів "Донбас", "Дніпро" і добровольці "Правого сектора" з боєм увійшли на західну окраїну Донецька. Закріплюємося...", - зазначив Д.Ярош.
Як повідомляв УНН, сили АТО роблять усе, щоб по максимуму стиснути кільце оточення навколо Донецька та перерізати терористам шляхи постачання зброї та боєприпасів.
 

Екс-глава КМДА Володимир Бондаренко закликав мера Кличка долучитися до роботи Ради оборони Києва

Рада оборони Києва створена за головування Бондаренком КМДА
"Останні події кількох днів в Україні, і столиці зокрема, змушують нас усіх усвідомити, що з нами веде війну віроломний агресор - Росія. І в її арсеналі провокації та диверсії використовуються дуже часто", - написав на своїй сторінці у Facebook екс-глава КМДА Володимир Бондаренко.
"За мого головування у КМДА нами було створено одними із перших в Україні Раду оборони Києва.
 

Путін дав вказівку пристрілити Стрілка-Гіркіна, - ЗМІ

За даними з багатьох джерел, найближчими днями Ігор Іванович Стрілков загине як справжнісінький герой
Його пришиють свої, - чи то візиткою Яроша, чи кредиткою Коломойського, чи зубочисткою Авакова, то вже немає значення. Суть від цього не змінюється: підполковник ФСБ вже зробив свою справу і лише заважає процесові. Доки він житиме, Путін вважатиметься терористом на світовій арені і зрадником "ополченців" на території Росії, - йдеться в публікації у виданні "Обозреватель".
 

Бойовики в паніці через стрімкий наступ українських військ

Бойовики скаржаться Гіркіну: Стан незавидний, нас відрізають від Луганська
У соцмережах підлеглі терориста Ігоря Гіркіна скаржаться своєму "командувачу" на наступ українських військ.
Про це на сторінці Гіркіна ВКонтакте написав якийсь Олександр Жучковський, передає ДеПо.
"Положення, звичайно, незавидне. Повільно, але вірно оточують. Відрізають від Луганська, від кордону, від Росії, від постачання. Захоплюють блокпости між Луганськом і Донецьком - розвідка не встигає доповідати, і на переїздах, замість своїх, вже зустрічає вогнем супротивник.
 

Москва просить терористів викрасти "чорні скриньки" збитого "Боїнга", - радіоперехоплення СБУ (АУДІО)

СБУ перехопила розмови террористов про те, як виконується прохання Москви про викрадення "чорних скриньок" збитого "Boeing-777". Мова йде про необхідність виконати наполегливе прохання Москви: поцупити "чорні скриньки" збитого "Боїнга", щоб ні ОБСЄ, ні решті "чужинців" самописці не дістались.
СБУ надає докази приховування терористами та російською стороною "бортових скриньок" зі збитого 17 липня ц.р. над Донеччиною пасажирського літака "Boeing 777".
 

"Боїнг-777" збитий російською ракетою, - США

США: Росія передала сепаратистам ракету, якою збили "Боїнг-777"
США мають у своєму розпорядженні дані, що свідчать про те, що ракета "земля-повітря", якою був збитий малайзійський літак, була передана Росією сепаратистам на сході України. Про це заявив держсекретар США Джон Керрі в неділю в ефірі телеканалу CNN, передає Радіо Свобода.
За його словами, США впевнені, що на території, де сталася катастрофа лайнера, український уряд не мав зенітних установок «Бук».
 

Ні Київ, ні сепаратисти не знають, де "чорні ящики" з малазійського Боїнга

Сторони конфлікту не знають, де знаходяться "чорні ящики" з Боїнга
Україна не має інформації про місце знаходження "чорних скриньок", заявив віце-прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на брифінгу в суботу, 19 липня.
"У нас в комісії (Комісія з розслідування авіакатастрофи, - Ред.) Немає жодного свідчення, що ці чорні ящики були помічені на території пошукової операції. Мова йде про те, що можливо, вони вже були звідти відвезені. Але у нас немає інформації про те, хто їх забрав і чи знайшли їх взагалі ", - сказав Гройсман.
 

Саме Путін винен у катастрофі "Боїнга", – Маккейн

Відповідальність за збиття лайнера Малайзійських авіаліній лежить на Володимирі Путіні, який підтримує сепаратистів на сході України.
Таке в ефірі телеканалу NBC заявив американський сенатор Джон Маккейн.
Політик закликав у жодному разі не повторювати перезавантажень відносин із Москвою та запропонував Вашингтону план щодо роботи з Кремлем. По-перше, на думку Маккейна, треба засудити особисто Путіна за трагедію, адже сепаратистів озброює керована ним Росія.
 

Теракт з літаком був спланований Росією і його збили громадяни РФ, - СБУ

Членами екіпажу зенітно-ракетного комплек "Бук М-1" з якого був збитий Boeing-777 "Малазійських авіаліній" були громадяни Російської Федерації (РФ). Про це в ході сьогоднішнього брифінгу повідомив голова департаменту контррозвідки Служби безпеки України (СБУ) Віталій Найда, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми точно знаємо, що членами екіпажу пускової установки є громадяни РФ", - заявив глава контррозвідки.
 

Терористи за підтримки Росії намагаються знищити докази міжнародного злочину, - заява Уряду України

Керовані Росією терористи не дають можливості компетентним органам України розпочати розслідування і відмовляються допустити міжнародну спільноту і представників іноземних урядів на місце падіння літака Малайзійських авіаліній, - йдеться у заяві, оприлюдненій на урядовому порталі.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні895
mod_vvisit_counterВчора6657
mod_vvisit_counterЦього тижня29674
mod_vvisit_counterМинулого тижня32629
mod_vvisit_counterЦього місяця48564
mod_vvisit_counterМинулого місяця188515
mod_vvisit_counterЗа весь час27369038