ВОЛЯ НАРОДУ: громадсько-політичний портал - Політика
Воля народу: громадсько-політичний портал




 
 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
 
 

волог.:

тиск:

вітер:

 
Календар
У 2022-му відзначаємо такі знаменні дати:
12 січня - 115 років з дня народження Сергія Корольова, першого головного конструктора ракетно-космічних систем (1907-1966)
17 лютого - 130-річчя з дня народження Йосифа Сліпого, глави УГКЦ (1892-1984)
18 лютого - 70-річчя з дня народження Джеймса Мейса, дослідника Голодомору в Україні (1952-2004)
22 серпня - 30-річчя передачі повноважень від УНР сучасній Україні

30 листопада - 20 років з дня створення Демократичного об'єднання "Українська Національна Рада" (УНРада)
3 грудня - 300-річчя Григорія Сковороди,  українського філософа (1722-1794)
24 грудня - 85-річчя В'ячеслава Чорновола (1937-1999)









Політика

Вибори Путіна в Росії: "Новий" президент лідирує з 76,66% голосів

Після обробки 99% бюлетенів чинний президент РФ Владімір Путін набирає більше 76% голосів
Його підтримали 55,4 мільйона виборців.
За даними ЦВК Росії після обробки 99% протоколів дільничних виборчкомів Владімір Путін набирає 76,65% голосів на виборах президента РФ. За нього проголосували 55,4 мільйона виборців.
На другому місці кандидат від КПРФ Павло Грудінін з 11,82% голосів. Третім став лідер ЛДПР Володимир Жириновський, який набрав 5,68%.
 

Захоплення Криму відбулось у відповідь на пропозицію США застерегти Януковича від застосування армії, - Путін готує алібі (ВІДЕО)

Угода зі США по Майдану: Путін назвав нову причину анексії Криму
Які таємниці приховувала служба Путіна в Дрездені? Які документи палив Путін в резидентурі КДБ? Як поодинці Путін зупинив натовп збиралася штурмувати будівлю радянської резидентури?
Президент Росії Володимир Путін заявляє, що вирішив почати захоплення Криму після того, як США не виконали своїх обіцянок, нібито зроблених у зв'язку з подіями взимку 2013-2014 років в Києві.
 

Все, що потрібно знати про вибори президента Росії (+ВІДЕО)

Результат президентських виборів у Росії не викликає сумнівів
18 березня в Росії мають відбутися президентські вибори, на яких, очевидно, повинен учетверте перемогти Володимир Путін.
"Новое время" розповідає все, що потрібно знати про цю подію.
Коли пройдуть вибори президента в Росії і оголосять їх результати
Вибори призначені на 18 березня – річницю незаконної анексії Росією Криму.
 

Створювати політичних лідерів засобами телешоу неможливо і небезпечно, - політолог

Шоу "лідерів" або Лідерство як суспільний запит?
Ви зраділи новому ТБ-шоу "Нові лідери"?! Чому на олігархічному каналі В.Пінчука пропонують умови, а й по ходу — власну матрицю політичного лідерства?! Ще й залучають до цього громадські організації. Невже громадські активісти не розуміють, що спільні проекти з олігархами можуть зруйнувати будь-яку добру ідею. Тільки не пишіть, що це просто громадська ініціатива, а В.Пінчук не в курсі. Він просто надав ТБ-майданчик.
Чи можна в це повірити?!
 

Чому СБУ не накрила всю мережу "терористів", а лише "перевізника" Рубана?

Адміністрація президента напрочуд мистецьки перетворює малозначимі фігури на серйозних противників, - Станіслав Речинський
Справа "Савченко - Рубана", або Високе мистецтво автогола.
Судячи із соціальних мереж, історію про те, як Савченко і Рубан готували переворот, громадськість сприйняла з неабиякою дозою недовіри. І для цього є всі підстави.
 

АТО більше немає, є ООС - Операція об'єднаних сил

ПОРОШЕНКО ПІД ЧАС ВІЗИТУ НА ДОНБАС ОГОЛОСИВ ПРО ЗМІНИ В АТО
Новий командувач
Замість АТО буде Операція об'єднаних сил. А замість керівника штабу Антитерористичної операції - новий постійний командувач нових Об'єднаних сил. Ним призначений Сергій Наєв.
Тепер саме армійський командувач Об'єднаних сил керуватиме діями всіх силових відомств у зоні бойових дій на лінії зіткнення Донбасу.
 

Офіційна заява МВС України у зв'язку з наміченими на 18 березня виборами президента Російської Федерації

МВС України заявляє, що проведення незаконних виборів на суверенній українській території при порушенні всіх норм міжнародного права неприпустиме
Згідно з нотою МЗС України №610/23-110-236 від 21 лютого 2018 року, Україна заявила рішучий протест МЗС РФ і вимагає не проводити вибори 18 березня 2018 року на тимчасово окупованих РФ територіях України – Автономній Республіці Крим та місті Севастополь. МЗС України відзначило, що голосування в приміщеннях дипломатичних і консульських представництв РФ на території України буде можливе тільки за умови повного виконання РФ згаданої вище вимоги української сторони.
 

Порошенко не спроможний змінитися, - політолог

Знову українці голосуватимуть за "менше із зол"
Порошенко безперечно має шанс на перемогу у наступних виборах. Варто згадати позиції Кучми перед переобранням на другий термін. Вони були не найкращими, але завдяки грамотній роботі з опонентами, добре продуманій піар-кампанії він переміг.
На виборах Порошенко буде воювати з Тимошенко за постреволюційну нішу, а інші кандидати порозтягують їхніх виборців.
 

За словами кількох нардепів, Савченко закликала до збройного державного перевороту та принесла в Раду боєприпаси

У Савченко в Раді виявили бойові гранати та нагородний пістолет, після чого вивели із сесійної зали, - ЗМІ
 
Спроба теракту? 
За словами кількох нардепів, Савченко закликала до збройного державного перевороту та принесла боєприпаси в сумці.
Народний депутат Надія Савченко нещодавно була затримана в приміщенні Верховної Ради України під час спроби вчинити терористичний акт.
 

Навіщо Росії вбивати колишніх шпигунів і спецслужбістів у Великобританії і чому саме тут? - журналістка

Російська журналістка розкриває секрет...
Якщо припустити, що організатором замаху на Скрипаля та його доньку Юлію є Росія, то мені здається, є цілком очевидна логіка, навіщо це робити. У Службі зовнішньої розвідки і ФСБ працюють люди, які можуть мріяти про те, що сьогодні вони зароблять гроші і можливості, а потім зможуть вивести свою сім'ю за кордон і жити в Лондоні.
 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні2952
mod_vvisit_counterВчора4974
mod_vvisit_counterЦього тижня20990
mod_vvisit_counterМинулого тижня33283
mod_vvisit_counterЦього місяця43574
mod_vvisit_counterМинулого місяця179236
mod_vvisit_counterЗа весь час27835054