Українці та позитивні сили у парламенті не дозволять голосувати за прем'єра чужими картками - Бенюк
Щоб депутати голосували самостійно, а не чужими картками, достатньо просто виконувати Конституцію.
Про це Gazeta.ua розповів нардеп від "Свободи" Богдан Бенюк, коментуючи ще не введену в експлуатацію систему Рада-3 для персонального голосування.
"До тих позицій, які занесені в нашу Конституцію, а там сказано, що кожен депутат має голосувати одноосібно, не потрібно більше ніяких постанов. Треба виконувати ті речі, які є", - зауважив нардеп.

За словами Бенюка, Рада 6 скликання розвалила як саму систему голосування, так і довіру виборців до парламентаризму.

"В цьому найбільша біда. Тому-то виборці і не вірять парламентарям. Треба усі ці речі повертати. Робити кардинальні кроки. Тому найперше, що повинно бути — це поіменне голосування", - наголосив політик.

Відповідаючи на питання про те, чи не вийде знову так, що кандидатуру прем'єр-міністра будуть ухвалювати, голосуючи за себе і за інших нардепів, Бенюк зазначив: "Не будуть вони голосувати чужими картками. У Верховній Раді тепер є стільки сили позитивної, яка не дасть їм це робити. Найбільше це навіть не та депутатська сила, яка зайшла, а по-перше, народ, який розуміє, що ці речі не можна дозволяти робити. Бо інакше, якщо ти дозволиш пальчик відрізати, то тобі руку відріжуть".

Інна ІВЕРШЕНЬ,  Gazeta.ua

Коментарі