Ідея замороження лінії фронту в Україні та схиляння України до переговорів з Росією не була відкинута західними коментаторами і «відновилася», попри те, що Україні було надано новий пакет допомоги і ухвалено багатомільярдну довгострокову військову підтримку, пишуть аналітики Вашингтонського Інституту вивчення війни (ISW).
У своєму останньому звіті вони кажуть, що ці коментатори стверджують, що замороження конфлікту та переговори будуть потрібні, бо “останнього пакету військової допомоги США Україні може бути недостатньо, щоб Україна повернула всю свою територію”.
У найновішому звіті аналітики ISW звертають увагу на те, що західні ЗМІ продовжують повідомляти, що такі варіанти розглядають “окремі офіційні особи США”. І навіть прихильники останнього пакету додаткової допомоги “не стверджували, що він сам по собі дозволить Україні звільнити всю окуповану територію”.
ISW нагадує, що військова допомога США наразі прямує до України, і знадобиться кілька тижнів, щоб підтримка прибула до підрозділів на передовій та мала відчутний вплив на полі бою.
Отримане підкріплення натомість, найімовірніше, дозволить українським силам “захищатися від російських наступальних зусиль влітку”.
ISW також наголошує на необхідності ЗСУ зосередитися на розв'язанні проблем із живою силою та навчанням новобранців.
“Здатність України повернути всю свою територію в довгостроковій перспективі залежить від багатьох майбутніх рішень на Заході, у Кремлі та в Києві”, – наголошують в Інституті.
Як відомо, президент України Володимир Зеленський заявив, що наступний великий російський наступ очікують наприкінці травня або в червні. Про це Зеленський сказав в інтерв'ю американському каналу CBS News.

Інф.: Голос Америки

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити