Українського військовополоненого, якого російські окупанти катували та відрізали канцелярським ножем геніталії, стратили
Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко у Телеграмі.
"Кастрованого канцелярським ножем українського полоненого російські садисти застрелили та тягли по землі, прив'язавши до ніг мотузки", – написав Цаплієнко.
Те, що відео, поширене на російських пропагандистських телеканалах, справжнє, підтвердив журналіст Bellingcat Арік Толер.

«Жахливе відео, на якому російський солдат каструє українського військовополоненого, справжнє. Той самий солдат з’явився на російському телевізійному ролику (з тим самим капелюхом і браслетом), і не було жодних доказів того, що відео підроблене», – написав він.

На думку Тетяни Печончик, голови правління «ZMINA. Центр прав людини», поширення таких відео – це чергова інформаційна психологічна операція росіян.

«На це не можна вестися з кількох причин. Перша. Нам треба визволяти українських військовополонених та формувати обмінний фонд. На жаль, кількість наших військових у російському полоні в рази більша, ніж їхніх у нас», – зазначила правозахисниця.

Відео з тортурами українського бійця потрапило на західний ресурс Reddit. Користувачі в коментарях пишуть, що рф — країна-терористка, і порівнюють росіян з бойовиками «ІДІЛ», які також публікували відео катувань та страти людей.

Особа закатованого українського військового досі не встановлена.

Нагадаємо, що в одному з російських Telegram-каналів зʼявилося відео знущань над військовополоненим в українському камуфляжі. Двоє інших військових, які розмовляли російською, провели полоненому кастрацію канцелярським ножем.

Інф.: konkurent.ua


Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити