Не довіряти жодному слову Путіна та тримати солідарність з Україною
Із слабкими Путін завжди йде так далеко, як йому це дозволяють.
Про це лідер "Європейської Солідарності" Петро Порошенко закликав західних партнерів у прямому ефірі італійського телеканалу Sky TG24: ВІДЕО
П.Порошенко: Всі 5 років мого президентства ми з союзниками вели переговори з Путіним. Ми підписали Мінські домовленості. І це була наша єдина солідарна позиція разом з канцлером Німеччини Ангелою Меркель, з Президентами Франції паном Франсуа Олландом та Еммануелем Макроном, з усім Європейським Союзом і всім НАТО. Тоді Путін побачив, що таке переговори з сильними партнерами.

Із слабкими Путін завжди йде так далеко, як йому це дозволяють. Безперечно, ми повинні продовжувати переговори, але передумовою для будь-яких безпекових домовленостей з Росією має бути припинення дестабілізації європейської стабільності, звільнення української території від російських окупаційних військ на Сході нашої країни та в Криму.

Досвід переговорів з Путіним за період мого президентства дає підстави наголошувати: будь ласка, не довіряйте Путіну; будь ласка, будьте єдині. І моє особисте прохання: будь ласка, зберігайте солідарність із Україною, оскільки це життєво необхідно для кожної європейської нації.
Підтримка незалежності України — це ваша інвестиція у власну безпеку, свободу та демократію. Тому що Путін безперечно проти будь-якої демократії західного зразка. Він диктатор. У цій ситуації ми маємо захищати європейські цінності.

Інф. із Фейсбук-сторінки Петра Порошенка

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити