Політолог: Ющенка сьогодні не виберуть навіть у депутати
Політична кар'єра екс-президента України Віктора Ющенка завершилася - сьогодні йому не вдасться стати депутатом українського парламенту в жодному з мажоритарних округів по країні. Про це кореспондентові "Росбалта" заявив російський політолог Андрій Окара.
За його словами, ця реальність логічно випливає з досвіду українського суспільства. "В українського суспільства і в українських політиків було як мінімум 5, а то і всі 8 років, для того, щоб раз і назавжди зрозуміти - абсолютно все, що пов'язано з Ющенком на якомусь онтологічному рівні, не кажучи вже про рівні соціально-політичні, перетворюється в порожнечу. Тому будь-які проекти, пов'язані з черговими політичними ініціативами Віктора Ющенка - це вже навіть не смішно. Там все приречене на провал з тріском ", - розповідає експерт.

Також експерт не бачить у Віктора Ющенка можливості пройти ні по одному з мажоритарних округів в Україну до Верховної Ради України, включаючи Галичину і його рідну Сумську область. "Взагалі, президентство - це пік можливої ​​політичної кар'єри. Будь-який екс-президент після цього і так залишається в політиці довічно. Зазвичай президенти займаються після своєї каденції соціально значущими проектами, фондами і громадськими справами. І коли президент після своєї каденції намагається стати депутатом - це виглядає жалюгідно, а, в разі Віктора Ющенка, - це ще й неможливо. Будь-яка публічна співпраця Української народної партії з Ющенком, пов'язана з балотуванням, об'єднанням, створенням партійних блоків означає смерть для цієї і без того дихаючої на ладан партії ", - резюмує Андрій Окара

Нагадаємо, що раніше Віктор Ющенко, який продовжує очолювати партію "Наша України", заявив, що хоче вивести партію з Комітету опору диктатурі, злити її з Українською народною партією і створити альтернативу нинішньому об'єднанню опозиції.

Згідно з лютневим соцопитуванням соціологічної групи "Рейтинг", на виборах президента України за Віктора Ющенка проголосували б усього 0,6% виборців.

FaceNews

FaceNews 
 

Коментарі