«Про намагання підкупити виборця сьогодні завдяки журналістам говорять у предметній площині, наводять конкретні факти. Але підкупити можна лише того, хто продається. Того, хто не продається, не підкупиш», - заявив під час прес-конференції у Черкасах лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.
Він переконаний, українці повинні відчути себе народом, громадянами і зробити висновки з результатів попередніх виборів.
«Усе залежить від людей. І Партію регіонів до влади також обрали люди. Їм варто пригадати обіцянки Януковича, які майоріли на біл-бордах по всій країні. 

Ні 5 років податкових канікул, ні статусу держслужбовця для лікарів і вчителів, ні контрактної армії з 2012 року немає. Янукович обманув нас. Але він – не дитина, його вже пізно перевиховувати, тож треба робити висновки», - наголосив Гриценко.
Лідер «Громадянської позиції» радить громадян брати від представників влади і продуктові набори, і гроші, які приносять від імені майбутніх кандидатів, бо це, насправді, кошти, зароблені людьми. Водночас, політик закликав голосувати чесно, бути при цьому тверезими і мати холодний розум.
«Пригадайте, що було 2009 року на біл-бордах і що з того виконано. Якщо Янукович обманював раніше, іншого від нього чекати не варто. Тому сьогодні активним громадянам, журналістам, громадським організаціям потрібно розпізнавати серед самовисуванців «тушканчиків» в овечому хутрі, котрі одразу після потрапляння у ВР сформують корпус «тушок» і підтримуватимуть Януковича. Потрібно допомогти людям зрозуміти це, щоб вони не наробили помилок і зробили висновки на майбутнє», - зауважив Гриценко.  
Інф.: grytsenko.com.ua 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити