Пропозиція пролунала під час Великоднього звернення
Папа Римський Франциск закликав до використання формули “всіх на всіх” у обміні полоненими під час російсько-української війни. Цю пропозицію він озвучив у Великодній службі в Римі, в посланні Urbi et Urbi – місту (Риму) та світу.
Особливу молитву, як це зазначено у тексті Ватикану, Папа надсилає за “Святу Землю”. На другому місці у цьому переліку – Україна. Месу та послання Urbi et Urbi транслювали в прямому ефірі по всьому світу.
На початку звернення Папа сказав, що його думки особливо спрямовані до жертв багатьох конфліктів у всьому світі, починаючи з конфліктів в Ізраїлі та Палестині, а також в Україні. «Нехай воскреслий Христос відкриє шлях миру для зруйнованих війною народів цих регіонів», – сказав він. “Закликаючи до поваги принципів міжнародного права я висловлюю надію на загальний обмін усіма полоненими між Росією та Україною: усіх на всіх!” – зазначив очільник світового руху католицької церкви.
Папа Римський закликав припинити війни, які мають серйозні наслідки для цивільного населення, і перш за все для дітей. У зверненні папи пролунала фраза про те, що війна – це завжди “поразка” і “абсурд”, “Мир не досягається зброєю”, – вважає папа.
Всі ці висловлювання пролунали після скандальної заяви про “білий прапор” який має підняти Україна. Папа Римський Франциск раніше закликав до переговорів, щоб припинити війну в Україні. Наразі він повторює сказані раніше немов у виправдання слова: «Ніколи не забуваймо про те, що війна – це завжди поразка. У стані війни неможливо рухатися вперед. Ми повинні докладати всі зусилля для переговорів, щоб покласти край війні. Молімося за це».

Інф.: Дзеркало тижня

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити