Розслідувачі розповіли про російсько-німецьке життя Єкатєріни Тіхонової
Протягом останніх двох років вона понад 50 разів літала у Мюнхен.
Донька російського диктатора Владіміра Путіна - Єкатєріна Тіхонова живе на дві країни - РФ та Німеччину. Детальніше про це розповіли розслідувачі спільного проєкту "Важных историй" і Der Spiegel.
"Президент Росії називає тих, хто орієнтується на Захід, націонал-зрадниками. Тоді в націонал-зрадники треба записати і його доньку, яка останніми роками жила на дві країни — Росію та Німеччину?" - пишуть автори.

В їх розпорядження опинилися дані про перельоти доньки Путіна за останні два роки, а також документи з пошти її особистого охоронця та     працівника Служби безпеки президента Алєксєя Скріпчака. Відповідно до них, протягом вказаного часу Тіхонова понад 50 разів літала у Мюнхен, а у 2019 році вона навіть планувала переїхати в Німеччину.

З 2016 року Тіхонова жила та працювала з артистом Ігорем Зеленським. Через рік, у 2017 році, у них народилася донька. У паспорті її прізвище - Ігорівна, про що свідчать документи, які опинилися у розпорядженні розслідувачів.

Що стосується артиста Зеленського, то з 2018 року він є членом наглядової ради фонду "Национальное культурное наследие" - відповідає за будівництво культурно-освітніх комплексів у регіонах. Ініціатором створення фонду став саме диктатор Путін. Освоювати бюджет у 120 млрд рублів мали його найближчі друзі Геннадій Тимченко та Аркадій Ротенберг.

Щоправда, у баварському балеті зазначили, що Зеленський швидше партнер Тіхонової. При цьому, журналісти проєкту навіть не встигли запитати про їх зв'язки.

"Зеленський "пішов" із Баварського балету у квітні 2022 року. Зважаючи на все, його звільнили через відмову публічно засудити Росію за війну проти України", - пишуть розслідувачі.

Нагадаємо, ще на початку квітня видання WSJ і Вloomberg писали, що ЄС може ввести санкції проти дітей диктатора Владіміра Путіна. Такі обмеження вже застосували США.

В інформаційному просторі мало інформації про родину російського диктатора. Проте відомо, що у нього з колишньою дружиною є дві доньки - Марія Воронцова та Єкатєріна Тіхонова.

Підготувала: Вікторія Хмілевська
Інф: zn.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити