Левко ЛУК'ЯНЕНКО, Голова "Української Республіканської партії", Герой України, для Волі народу

Майже 2 роки тому до влади прийшла «Партія регіонів», яку «Українська Республіканська партія» розцінює як «п’яту московську колону» в Україні. Вона з першого дня приходу до влади (і, зокрема, Президента) почала діяти в дусі ворогів української нації, в дусі зневаги наших законів, наших традицій, наших інтересів, нашої національної ідеї і т. д.
Ця її антиукраїнська діяльність проявляється в усьому, і ми за цей період переконалися, що вони не носії українського духу, а носії російської політичної культури, яка не знає, що таке демократія, сповідує і в душах має авторитарні методи керівництва суспільством.

Тому «душити», «давити» – це для них природньо, натурально для них як для носіїв російської імперської політичної культури.
Тому конфлікт між цією владою і українським народом, який є європейським цивілізованим народом, глибоко відданим ідеям свободи, який розуміє, що таке демократія, дедалі більше розростається і загострюється.
Ця влада, очевидно, складається з настільки егоїстичних людей, що вони навіть втратили почуття інстинкту самозбереження. Відомо, що різниця між найнижчим і найвищим рівнем достатку населення у країні не може бути більшою, ніж у 8 – 9 разів. Таке суспільство вважається справедливим. У нас різниця між людьми найнижчих і найвищих достатків - у 40 разів! Чим більше ця різниця, тим закономірніше і швидше цей народ, нація рухається до революції.

Постає проблема: що можна зробити, щоб усунути цю владу мирними способами? У цьому році ми будемо мати вибори до Верховної Ради.
Із практики діяльності «Партії регіонів» і «перевертнів»-комуністів, що до них приєдналися, ми бачимо, що вони орієнтуються не на отримання справедливої більшості (чи якоїсь кількості) голосів. Вони орієнтуються на фальсифікацію. Я вважаю, що їхня антиукраїнська діяльність відвернула від них їхню основну електоральну базу: Південь і Схід України. Тому ця частина населення їх тепер не буде підтримувати.
Ця частина населення просто побачила, що Янукович та його команда – це не люди, які служать Україні і нації нашій, а це люди, які служать олігархам і (або) самі – олігархи. Це відвертає людей. Це істина, яку вони відчувають. Отже, їхні надії – тільки на фальсифікацію.

Якщо через фальсифікацію виборів нам не вдасться усунути цю владу, то залишається інший спосіб – революція. Перед нашими очима два свіжі зразки революцій. Перший – революція 2004-го року – українська і другий – революції в Північній Африці і на Близькому Сході.
Це два варіанти революцій, що викликані одним і тим же: ненавистю людей до влади. Так от, ця ненависть зростає в Україні. І я не сумніваюся, що якщо чергова фальсифікація обурить людей своєю масштабністю, несправедливістю й грубістю, то залишається шлях, який передбачає і Конституція. Конституція оголошує народ сувереном влади. Отже, коли влада перестає служити народу, народ має право на революцію та усунення такої влади. Я думаю, що українська нація як розумна нація знайде ту форму революції, яка буде найбільш підходяща (враховуючи вже згаданий досвід і український 2004-го року і недавній досвід Північної Африки і Близького Сходу).

Сьогодні відбувається ще один акт страшної несправедливості. Юлія Володимирівна Тимошенко, як і інші політв’язні (Луценко та інші) знаходяться у страшенно несправедливому становищі: по-перше, вони сидять, коли ще проводиться слідство; по-друге, їх утримують у страшенно тяжких умовах; по-третє, на них здійснюється безпрецедентний тиск: суд прийшов у камеру, поставили стіл і вони хочуть судити жінку! Я побував у всяких тюрмах і при всяких судах. У Російській імперії (тобто, в Радянському Союзі) було таке, що підслідний (в’язень) хворий і він лежить. Тоді його заносять на носилках у суд. І суд із 3-х чоловік (за участю прокурора і захисника) розглядає ту справу.
Тут пішли далі! І це в Незалежній українській державі! Сам суд бере стіл, стільці і йде в камеру, де лежить хвора жінка! До такого звірства можуть опуститися люди, які справді позбавлені того, що є людським – СОВІСТІ!
Це вкрай обурює. І я дуже хотів би, щоб це обурення такою діяльністю влади швидше охопило весь наш народ і щоб Україна наблизилася до того моменту, коли доведеться розв’язати суперечки між народом і владою у революційний спосіб.

Левко Лук’яненко
 

Коментарі