Глава МЗС припускає, що росіяни можуть напасти, якщо знатимуть, що "відповідь не буде адекватною".
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Російська Федерація буде готова атакувати країни НАТО, якщо знатиме, що Альянс не відреагує адекватно. Про це він розповів у інтерв’ю The Times of India.
"Я не знаю, коли, але Росія може напасти на НАТО за однієї умови. Якщо вона дійде висновку, що відповідь НАТО не буде адекватною. Росія зможе використати розбіжності всередині альянсу, щоб не отримати негайної та нищівної відповіді від НАТО", – зазначив Кулеба.
За його словами, стратегічною метою Росії є "не тільки завоювання України, а відновлення слави Радянського Союзу на міжнародній арені".
Міністр наголосив, що сам російський диктатор Володимир Путін казав: "Розпад Радянського Союзу був найбільшою геополітичною катастрофою XX століття".
Він також додав, що Росія не згодна з незалежністю країн Центральної Азії, оскільки Кремль досі розглядає їх як колишні провінції.
"Отже, майбутнє російського імперіалістичного проєкту залежить від України. Коли Росія програє цю війну, їй доведеться прийняти нову політичну модель, яка не передбачає імперіалістичної експансії. Якщо Росія не зазнає поразки в Україні, то Путін надихнеться своїм успіхом і рушить у країни НАТО", – сказав очільник української дипломатії.
Раніше президент Польщі Анджей Дуда заявляв, що Росія може напасти на Північноатлантичний альянс вже найближчими роками. В інтерв'ю американському телебаченню президент також захистив свою нещодавню пропозицію підвищити необхідний поріг оборонних витрат країн НАТО з 2 до 3 відсотків ВВП.

Інф.: Дзеркало тижня

 

 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити