Інф. "Української правди"

У БЮТ існують побоювання, що у випадку ув’язнення Юлії Тимошенко партію спробують захопити.
Таке побоювання висловила сама Юлія Тимошенко, пише "Сегодня" з посиланням на джерела в партії.
"І той, хто це буде робити, уже знаходиться серед нас", - цитує Тимошенко "Сегодня".
За словами джерела, прізвище вона не назвала. Однак у партії усе більше говорять про надзвичайну політичну активність Наталі Королевської.

"Вона зараз проводить переговори з місцевими осередками, щоб після можливої "посадки" Юлі, саме її вибрали главою партії, — заявив нардеп. — Королевській буде протистояти права рука Тимошенко Олександр Турчинов".

"Але шанси вище в Королевської. На її стороні гроші. Кажуть, її фінансують впливові бізнесмени з Партії Регіонів. Крім того, люди помітили, що на її бізнес зараз ніхто не тисне. А це для багатьох сигнал. Виходить, є заступники. Якщо бізнесмени в БЮТ зрозуміють, що з таким лідером їх бізнес не будуть давити, вони її підтримають", - заявив депутат.

Чутки про далекоглядні політичні амбіції Королевської ходять уже кілька місяців.

Ще навесні один з лідерів Податкового Майдану Олександр Данилюк (вважається близьким до БЮТ) у своєму блозі написав: "У Верховній Раді ходять чутки, що Королевська таємно координує свої дії з Партією Регіонів".

Сама Королевська це категорично заперечує.

Офіційно в БЮТ також заперечують чутки про самостійну гру Королевської. "Це брудні фантазії. Вони запускаються, щоб деморалізувати опозицію", — вважає нардеп Андрій Павловський. 

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити