Володимир Пилипчук: Потрібно захистити мирне населення України - резерв для Армії і тероборони
Коли мирні жителі міст та навколишніх сіл через бомбування виїдуть із місць проживання, тоді путін і висадить свій десант.
Застерігаю:
- Те, що путін бомбить виключно мирне населення (в основному - російськомовних регіонів), то є не його безсилля, а його далеко йдучий стратегічний задум, який може десь до Нового року (можливо й до осені ц.р.) фатально відгукнутися не лише для ЗСУ, але й для України в цілому, якщо прямо зараз  тверезо та грунтовно не відреагувати на нього!

Про що це я нині трублю?
1. Нинішнє мирне населення України є резервом не лише для Армії, але й для тероборони країни! І чим більше він розбомбить житла мирного населення – тим більше його покине нинішнє місце проживання, або й втече з України. Тоді резерви для поповнення тероборони зведуться до нуля…
2. Ви помітили, що путін, після невдалого  десанту під Київ – більше ніколи й ніде не застосовував своїх ВДВ-шників, десантних військ, десантних літаків і десантної зброї. Тобто РФ уже пів-року розробляє нову тактику дій для ВДВ, нарощує  їх чисельність, озброює для повторного, але масового десанту в ключові міста України.
3. Після того, як мирні жителі цих міст та навколишніх сіл покинуть місця свого проживання в результаті бомбувань (тоді не стане резерву для тероборони), от тоді він і висадить свій десант щоб в умовах «ріденької» присутності в містах регулярних частин ЗСУ захопити міста та їх органи влади, їх керівників. Ось тут і настане момент для вводу в Україну військ Білорусі, коли всі сили будуть кинуті проти десанту!

Тому я вважав би за доцільне прямо зараз розширити чисельність тероборони, навчити їх методам та способам боротьби з десантниками і важкою зброєю ворога. Озброїти тероборонців  не лише стрілецькою зброєю, але й засобами ППО, «Стінгерами», «Джавелінами»...  Розосередити їх не лише у великих містах, але й на околицях міст на постійній основі, підготувити різноманітні пастки для ворога - мінні поля та ін….
НЕврахування цього застереження та пропозиції може загрожувати набагато масштабнішими втратами контролю за  досі не окупованими ворогом територіями України!
Бо ворог, хоча й не вмілий, але не дрімає і здатний задумувати та реалізувати різні несподіванки!
Але ми переможемо!
Слава Україні і її мужньому народу!
Смерть ворогам!

Володимир Пилипчук, політик, науковець, громадський діяч
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити