altДемократичні сили прагнуть продемонструвати нову якість української політики. Про це йдеться у тексті підписної угоди про демократичну коаліцію, яку оприлюднила прес-служба "Батьківщини".
                         ПОЛІТИЧНА УГОДА
ПРО СТВОРЕННЯ КОАЛІЦІЇ ДЕМОКРАТИЧНИХ СИЛ
    У ВЕРХОВНІЙ РАДІ УКРАЇНИ VII СКЛИКАННЯ

Ми, представники українських демократичних політичних сил – ВО "Свобода" та Об'єднана опозиція ВО "Батьківщина", у складі партій ВО "Батьківщина", Громадянська позиція, Європейська партія України, "За Україну!", Народний Рух України, Народна самооборона, Реформи і порядок, Фронт змін:
- поділяючи спільну відповідальність за демократичний та європейський шлях розвитку України, захист прав і свобод громадян;

- прагнучи продемонструвати нову якість української політики, європейський рівень політичної культури;
- враховуючи, що режим Януковича разом з Компартією створює реальні загрози існуванню незалежної та демократичної України, засадам нашої державності: суверенітету України, правам і свободам людини, рідній мові та культурі.
З метою повернення України на демократичний, європейський шлях розвитку та відсторонення президента Януковича від влади, домовилися про наступне:

1. Сформувати Коаліцію демократичних сил у Верховній Раді VII скликання.
2. Не допустити внесення президентом Януковичем змін до Конституції України, які мають на меті обрання глави держави у парламенті та ліквідацію права українців на всенародні президентські вибори. Не голосувати за відповідні зміни до Основного Закону України.
3. Ухвалити закон України про порядок імпічменту президента та створити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань усунення президента Януковича від влади. Розпочати процедуру імпічменту чинного глави держави.
4. Здійснити усі можливі заходи з метою формування справедливого та незалежного правосуддя в Україні, дотримання прав і свобод громадян та звільнення політичних в'язнів, зокрема, лідера опозиції Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.
5. Ухвалити закон України про відкликання народного депутата України. Проголосувати за встановлення кримінальної відповідальності для тих народних депутатів, які голосують за інших парламентарів. Скасувати недоторканність для Президента, народних депутатів і суддів.
6. Скасувати Закон "Про засади державної мовної політики", як антиконституційний, такий, що розколює суспільство, та ставить під загрозу державний статус і розвиток української мови.
7. Продовжити мораторій на продаж землі до 1 січня 2016 року та ухвалити необхідні закони, спрямовані на захист селян-власників землі.
8. Скасувати чинний Податковий кодекс, який знищує основу середнього класу – приватне підприємництво. Ухвалити Кодекс економічного зростання, який передбачає запровадження лише 7 податків замість чинних 135, створення максимально сприятливих умов для ведення малого та середнього бізнесу.
9. Скасувати антинародну "пенсійну реформу" Януковича-Азарова-Тігіпка, яка призвела до підвищення пенсійного віку.
Ухвалити справедливу пенсійну реформу, що передбачатиме єдиний для всіх порядок нарахування пенсій та ліквідацію спеціальних пенсій для високопосадовців.
10. Забезпечити підписання та ратифікацію Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом, включно із створенням зони вільної торгівлі, створити умови для запровадження безвізового режиму з країнами ЄС. Денонсувати зрадницькі "Харківські угоди".
* * *

Ця Угода відкрита до підписання усіма політичними силами, які готові до спільних дій у Верховній Раді з метою усунення від влади режиму президента Януковича, ліквідації наслідків його правління, недопущення реваншу олігархічної диктатури, захисту прав і свобод громадян, утвердження в Україні демократії, соціальної та національної справедливості, європейських стандартів якості життя.

Лідер Об'єднаної опозиції "Батьківщина", голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко
Голова Ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Арсеній Яценюк
Голова партії ВО "Свобода" Олег Тягнибок
Керівник Центрального виборчого штабу Об'єднаної опозиції "Батьківщина" Олександр Турчинов
Члени Ради Об'єднаної опозиції "Батьківщина": Юрій Гримчак, Анатолій Гриценко, Микола Катеринчук, В'ячеслав Кириленко, Сергій Соболєв, Борис Тарасюк. 
   

Прес-служба ОО "Батьківщина"     

Фото із сайта: vgolos.com.ua

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити