Важко сказати, із чого виходять союзники, коли прогнозують затяжну війну в Україні.
Але Україна не повинна зупинятися у своїй боротьбі – інакше на країні відіграються усі, не лише путін.
Про це секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов сказав в інтерв'ю Наталі Мосійчук.
«Мені складно сказати, з урахуванням яких аналітичних даних вони дають такі прогнози (про затяжну війну – ред.), швидше за все виходять із факторів, які вони мають на сьогоднішній день на столі. Не сприйняття фрагментації росії – вони цього лякаються і це правда. Нам досі ніхто не може чітко відповісти на запитання, що таке наша перемога. Нам кажуть: «Ми вас підтримуватимемо до…», а далі слова «перемога» я ніде не чув. Нам потрібно чітко розуміти: вони з нами йдуть до перемоги, або вони з нами йдуть певний проміжок часу, а потім дивитимуться і робитимуть ті чи інші висновки», – сказав Данілов.
За його словами, зараз у світі і, зокрема, у росії, відбуваються події, які точно на користь України. Завдання зараз, додав Данілов, «тримати стійкість, не впадати у смуток і не панікувати», а захищати свою державу.
«Бо якщо ми зупинимося на цьому шляху, майте на увазі, що тоді відіграються на нас усі – і не тільки путін. Ми живемо у дуже складному, непростому світі і ми сьогодні бачимо, що іноді навіть у країн-партнерів політична доцільність переважує ті чи інші речі, які ми називаємо цінностями», – сказав він.
Нагадаємо, у вересні генсек НАТО Єнс Столтенберг вкотре закликав готуватися до тривалої війни в Україні.
Раніше президент Володимир Зеленський говорив, що «емоційно готовий» до тривалої війни. За його словами, з огляду на ситуацію на полі бою, зараз поганий момент для переговорних процесів з росією.

Інф.: Слово і діло

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити