Важливий фактор, що впливає на терміни завершення війни - контроль Заходу за діями органів влади в Україні, - Володимир Пилипчук
Володимир Пилипчук детально проаналізував фактори, визначальні для прискорення нашої перемоги.
Мені вже кілька разів задавали запитання: хто, як, ким (і чим) визначаються терміни переможного закінчення війни в Україні?
На мою думку, відповіді на ці запитання (фактори) слід розділити на дві групи факторів, від яких залежить прискорення закінчення війни чи гальмування нашої перемоги: на зовнішні і внутрішні... (бо не в моїй практиці - робити висновки без обгрунтувань. Саме через це в моїх дописах "многа букв":)
1. Внутрішні фактори:
А) Позитивні:
- патріотизм українського народу і бійців ЗСУ
- якісний "мозковий центр" команди Залужного і його "вертикалі"
- грамотна взаємодія командирів підрозділів по "горизонталі"
- інтелект, високий професіоналізм та підготовленість рядових бійців в "середині" - як сполучна субстанція цілісності ЗСУ
Б) Негативні:
- Некомпетентне і шкідливе втручання політиків у дії ЗСУ (що суперечить стандартам відносин з армією в країнах НАТО).
- Хаотичні, а часто-шкідливі дії органів влади у забезпеченні стійкості економіки, логістики; сприяння "беззубістю" корупції (що суперечить характеру поведінки, характерній країнам ЄС)
- Запізніле формування і неналежне озброєння сил тероборони. Відверто анекдотичні вимоги до неї у прийнятому Законі про її створення, озброєння, права та фунціонування. НЕ проведено й досі тренінгу сил тероборони для ефективної участі у війні та незабезпеченість її рядів сучасною високотехнологічною зброєю, а лише - автоматами-мінометами.
- Недбале запізнення із формуванням партизанських загонів
- Дефіцит у органів влади високопрофесійних кадрів для комплектування військових адміністрацій у регіонах, та необгрунтовані потребою їх нерозумні перестановки  
- Саботаж розслідування діяльності в Україні агентів путіна і тримання їх на владних посадах.

2. Зовнішні фактори:
А) Позитивні
- надання якісного озброєння для потреб ЗСУ
- забезпечення фінансової допомоги для стійкості економіки та виплати зарплат військовослужбовцям, бійцям ЗСУ та бюджетникам
- абсорбція і надання якісного притулку біженцям з України
- безперервна гуманітарна допомога жителям України
Б) Негативні
- не визнання "спецоперації" РФ війною - не зрозуміле з точки зору ознак війни та характеру дій ворога України
- не визнання РФ не лише терористичною, але навіть країною-спонсором тероризму, що потягло за собою мінімізацію санкцій проти неї та її блокади
- не достатнє, непостійне (ривками) чи невчасне надання ЗСУ повного пакету передових озброєнь
- необгрунтована відмова від надання Україні літаків, засобів ПРО, танків, далекобійної артилерії
- необгрунтована вимога на обмеження дальності дії озброєнь та на їх використання по території РФ - для придушення джерел обстрілів України (якщо протиракетна оборона зіб'є ракету навіть із ядерним зарядом, то ядерного вибуху не станеться, бо ракета із ядерним зарядом може вибухнути лише тоді, коли досягне своєї цілі).

ІНТЕГРАЛЬНІ ВИСНОВКИ:
- Завершення війни від закомлексованої та паралізованої волі путіна чи його забаганок  - ВЖЕ не залежить! Бо його політика - беззахисна від рівня патріотизму українців і проти будь-яких кроків Вашингтона та Брюсселя ...
- "Головною дійовою особою" у завершенні війни є український народ.
- Але - "МОДЕРАТОРОМ та головним РЕЖИСЕРОМ" терміну ЗАВЕРШЕННЯ ВІЙНИ є ОДНОЗНАЧНО колективний Захід (і в першу чергу - США) - від волі політичних лідерів яких нині повністю залежать:
- Повне, вчасне та комплексне забезпечення ЗСУ необхідною високотехнологічною зброєю - бо нині це є визначальним для завершення війни САМЕ в цьому році !
- Обсяги втрат України від війни - як людські, матеріальні, так і економічні...
- Від Заходу також (і в досить високій мірі) залежить і КОНТРОЛЬ та своєчасні й дієві корективи ДІЙ органів влади України - щоб вони не змогли штучно розтягнути терміни завершення війни своїми злочинними діями ... на кшталт блискавичної здачі півдня України - розмінуванням мостів з Кримом!...(що є злочинним рішенням, та НЕ бажання розслідувати це ДО завершення війни - що засвідчує про те, що злочинець - близький до ЗЕ, нині у діючій владі і на досить високій позиції, а найгірше - не нейтралізований, тому його злочини ще й попереду!) Брехунам не можна вірити, бо той, хто бреше навіть на крові людей країни, яку очолює, - буде продовжувати брехати постійно і у всьому.
Те, що ми переможемо - сумнівів уже ні в кого не викликає... Питання лише два: КОЛИ і з якими втратами - залишаються відкритими!
Слава Україні і її непереможному народу!

Володимир Пилипчук, політик, провідний український економіст
Інф. із сторінки автора у Facebook

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити