Щорічно Україна втрачає 700 тисяч громадян, третина з яких - працездатного віку
Кожен десятий українець не доживає до 35 років, а кожен четвертий - до 60. За тривалістю життя нас випереджають не тільки країни ЄС, а й усі пострадянські країни.
Кожного року 100 тисяч українців помирають від наслідків куріння, з них 10% - пасивні курці. Україна знаходиться серед країн-лідерів за кількістю споживаного алкоголю. Більше 500 тисяч наших співгромадян помирає від серцево-судинних захворювань. 90% школярів закінчують школу хворими.

Такі невтішні дані озвучив міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін, наголошуючи на важливості прийняття Загальнодержавної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки.

Він повідомив, що програмою передбачено будівництво 50 плавальних басейнів, 2500 багатофункціональних спортивних майданчиків, зведення у кожній області універсального спортивного комплексу для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом, облаштування в кожному місті велосипедних доріжок довжиною не менше 3 км та рекреаційних зон, парків відпочинку, спортивних баз для активного відпочинку населення.

За словами Равіля Сафіулліна, прийняття даного законопроекту дасть можливість залучити українців до змістовного дозвілля, насамперед молодь, зі щорічним збільшенням на 1-2 відсотки рівня охоплення населення руховою активністю в обсязі до 30 хвилин щодня. А також - щорічно зменшувати на 2% кількість дітей та молоді, віднесених за станом здоров'я до спеціальної медичної групи.

Інф.: vidomosti-ua.com, фото: blogspot.com

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити