Виявляється, для того, щоб схуднути, необов'язково виснажувати організм жорсткими дієтами, обмежуючи себе в їжі та відмовляючись від кожного зайвого шматочку.
Насправді є набагато простіший спосіб позбутися зайвих кілограмів.
Потрібно всього лише відмовитися від алкоголю.
Виявляється, в 500 г алкоголю стільки ж калорій, скільки, наприклад, в трьох шоколадних печивах, а для того, щоб спалити калорії, які були вжиті з келихом вина, потрібно витратити на прогулянку 52 хвилини. 
Ті, хто дотримуються дієти, недооцінюють вплив алкоголю на втрату ваги, у той час як дослідження показують, що ігнорування калорій у випивці - одна з основних причин неефективності дієт.

Тим не менш, відмова від алкоголю сприяє схудненню, що в свою чергу може знизити ризик виникнення раку. Саме надмірна вага є головним фактором ризику розвитку раку після куріння. Один стакан пива щодня підвищує ризик виникнення раку печінки і раку кишечника приблизно на одну п'яту.
 
Останні звіти показали, що люди не знають про те, скільки калорій міститься в алкогольних напоях, та не включають їх при підрахунку щоденного споживання калорій, у той час як чистий спирт стоїть на другому місці по калорійності (сім калорій на один грам).

І хоча відомо, що вживання невеликих доз алкоголю попереджає розвиток серцево-судинних захворювань, це відноситься тільки до чоловіків старше 40 років і жінок після менопаузи, і не тих, хто має надлишкову вагу.
 
Інф.: svit24.net

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити