ДНК-тест допоможе знайти любов
 
Швейцарська компанія GenePartner розробила технологію вибору статевого партнера по аналізу ДНК.

Як пройти тест на сумісність ДНК? Обом партнерам варто замовити набір для взяття зіскрібка з внутрішньої поверхні щоки. Отримані зразки потрібно запечатати в конверт і надіслати в компанію, де фахівці проведуть аналіз молекул ДНК. Через деякий час вони публікують результати тесту на особистій сторінці пари в Мережі і висилають їм пароль для доступу.

У ході діагностики експерти перевіряють сумісність партнерів по людських лейкоцитарних антигеніах (HLA - головний комплекс гістосумісності у людей). Компанія також пропонує проведення додаткових досліджень у індивідуальному порядку. Це дозволить замовникам проаналізувати інші гени.

Керівник компанії GenePartner, генетик і нейробіолог Тамара Браун зазначила: "Тест визначає генетичну сумісність партнерів. Це забезпечує основу для стабільних і довгострокових відносин. Для пар з генетичною сумісністю характерний сильний фізичний потяг".

Т. Браун також розповіла, що на думку про розробку тесту її підштовхнув науковий експеримент, який було проведено кілька років тому в Бернському університеті. Суть експерименту полягала в тому, що вчені пропонували жінкам понюхати футболку, пропахлу потом чоловіка, і оцінити цей запах. У результаті запах сподобався тим дамам, імунні системи яких значно відрізнялися від імунної системи власника футболки.

Зараз у базі даних GenePartner більше тисячі чоловік.

Тести вже продаються в Інтернеті і їх вартість складає $ 249.

 Інф. olio.in.ua       Фото: shutterstock.com  

Коментарі