"Руки геть від УАД". З таким гаслом студенти Української Академії Друкарства вийшли на мирний протест.
Майже три сотні людей протестують проти об’єднання з Львівським політехнічним університетом.
Студенти Академії друкарства протестують проти ліквідації унікального для України.
"У вчорашньому зверненні міністра освіти на науки України Оксена Лісового чітко вказано, що зупинення реорганізації нас не стосується. Розпорядження про наше об’єднання вже знаходиться на розгляді Кабінету Міністрів. Чому інші заклади вищої освіти заслуговують на зупинку реорганізації, а ми не заслуговуємо? Ми теж заслуговуємо на правду і прозорий розгляд ситуації", - каже співорганізатора акції Юлія Шепіта.
    Нагадаємо, раніше ректор Української академії друкарства розповів, що Академію хочуть реорганізувати, об'єднавши з Львівською політехнікою. Водночас ректор Національного вишу переконує, що за умови приєднання академії до Львівської політехніки ані для студентів, ані для викладацького складу нічого не зміниться.
    Напередодні міністр освіти Оксен Лісовий оголосив, що у період вступної кампанії 2024 року Міністерство освіти і науки припиняє процес об’єднання вищих навчальних закладів. Однак це не стосується тих, що вже перебувають на погодженні у ЦОВВ (центральні органи виконавчої влади).

Про це повідомила журналістка Еспресо Катерина Олійник.
Інф.: Експресо

Коментарі

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити